Soccer Sportswear

Mesihpaşa Cad. Malkoç Center No:41/1 Laleli / İSTANBUL – TR
Telefon : +90 212 672 00 00 / +90 212 672 90 03
Email : info@soccer.com.tr

Soccer Sportswear

Dünyada, kaliteli mamüllerin çevre ve insan sağlığını tehdit etmeyen ve özelliklerini uzun süre koruyan ürünlerin talep görmesi göz ardı edilemez.

Sektörümüzün de kaliteli ürün, artan talep ve istenilen hizmet arayışını tüm anlamıyla karşılayabilmek ve maksimum derecede bu isteklere cevap verebilmek hedefi ile İzem Tekstil 1985 tarihinde tekstil imalat sanayinde yerini almıştır.

Gerek kalite gerek hizmet anlayışı doğrultusunda istenilen özveriden hiçbir zaman ödün vermemiş ve her geçen gün içinde kendini yenilemeye teknolojinin getirdiği imkanlarla donanımını programlı bir şekilde tamamlanmayı ilke edinmiştir.

Ürettiğimiz tüm ürünlerin dünya standartlarındaki kalite şartlarına uyum sağlaması ve tüketiminden sonra uzun yıllar dayanıklılığını ve özelliklerini koruması amacıyla sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları yapıp devamlı olarak mamüllerimizin daha kaliteli ve sağlam olması sağlanmaktadır.

Tesisimizin içerisinde boyahaneden dokumaya; dökümhaneden üretim bölümlerine kadar her şey bir bütün olarak tamamlanmaktadır. Ürettiğimiz tüm tekstil ürünleri üzerinde istenilen renk, desen, elcik ve diğer birçok özelliği oluşturabilmek mümkündür. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet, sürat ve tüm ürünlerimizde sağladığımız gerek satış ve gerekse satış sonrası hizmetlerimiz en üst düzeyde karşılanabilmektedir.

Bütün bu çalışma, istek ve azmimiz müşterilerimizi memnun edebilmek ve onların güvenini kazanabilmek içindir.

Müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanabilmek bizim için en büyük kazanç olmuştur.